شماره تماس اتحادیه قالیشویی های مشهد

 

شماره اتحادیه فرش

اتحادیه قالیشویی (شماره تماس اتحادیه قالیشویی های مشهد)در مشهد همان اتحادیه فرش دستباف می باشد .

۰۵۱۳۸۵۹۳۲۱۰

اتحادیه قالیشویی های مشهد

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف و قالی شویی‌های مشهد(آقای دکتر هادی مخملی)

در چه مواردی میشود از قالیشویی به اتحادیه شکایت کرد(شماره تماس اتحادیه قالیشویی های مشهد)

 1. درصورت پاره شدن فرشی که پوسیده نبوده باشد و پس از شستشو بر اثر بی احتیاطی قالیشویی پاره شده باشد . در این صورت قالیشویی موظف به ترمیم و بهترین حالت رفو فرش میباشد . در صورتی که فرش پوسیده باشد و پس از شستشو پاره شود قالیشویی مسئولینی ندارد.
 2. در صورت گم شدن فرش
 3. در صورت تغییر رنگ فرش دستباف، فرش ماشینی معمولا ضمانتی ندارد و تغییر رنگ در آن خیلی نادر است.

یادتان باشد اولین راه حل اتحادیه نیست و خود قالیشویی موظف به حل مشکل پیش آمده میباشد البته اگر قالیشویی که با آن طرف هستید عضو اتحادیه باشد  برای همین در انتخاب قالیشویی دقت فرمایید بسیاری از قالیشویی ها بصورت فصلی و بدون مجوز میباشند و در صورت بروز مشکل کسی پاسخگو نیست.

قالیشویی های مجاز و عضو اتحادیه را از ۱۱۸  و تحادیه فرش استعلام کنید .

قالیشویی قدس مشهد عضو درجه یک اتحادیه میباشد.

این مقاله مستقیما از سایت پرتال جامع اتاق اصناف کپی شده است:

پرتال جامع اتاق اصناف مشهد :رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف و قالی شویی‌های مشهد اظهار داشت: مردم برای استفاده از خدمات شرکت‌های قالی شویی به آگهی‌های تبلیغاتی این شرکت‌ها از جمله در جراید اکتفا نکنند و حتماً از اتحادیه، مجاز یا غیر مجاز بودن شرکت را استعلام کنند
دکتر مخملی  افزود: با توجه به فعالیت روبه افزایش شرکت‌های قالی شویی فاقد مجوز و برای جلوگیری از تبعات استفاده از خدمات این شرکت‌ها از جمله آسیب رساندن به فرش‌ها، لازم است مردم برای استفاده از خدمات شرکت‌های قالی شویی حتماً از مجوز و قانونی بودن واحد مربوطه طی تماس با اتحادیه اطلاع یابند.

 

22 پاسخ
 1. ثقوری
  ثقوری گفته:

  سلام وقت بخیر ، من برای عید فرش های ۱۷۰۰ شانه که تازه ۲ سال هست خریدم را به قالیشویی میهن دادم و یکی از فرشهای من را پاره تحویل دادند و اصلا قبول دار نشدند و رفو هم کردیم ولی به خاطر پارگی شدید باز هم خوب نشد . من به خاطر تعطیلات و کرونا که در قنرنطینه بودیم متاسفانه نتوانستم شکایت کنم . تازه بعد مدیریت قالیشویی آقای موسیوند به من گفتند به حاطر شلوغ بودن آن زمان فقط فرشها را روشویی کردند . خلاصه من خیلی ضرر کردم فرش من الان در بازار چهار نیم میلیون هست ولی دیگر توان خرید ندارم . تو رو خدا یک کاری بکنید که اینگونه قالیشویی های بی مسئولیت و نا کار آمد و دروغگو که حتی یک شستشو اسلامی هم نمیکنند جمع بشوند

  پاسخ
  • قالیشویی قدس
   قالیشویی قدس گفته:

   همیشه از قالیشویی های معتبر خدمات بگیرید .
   درحال حاضر اتحادیه تماس بگیرید خسارت وارد شده را اتحادیه از قالیشویی مورد نظرتان وصول خواهد کرد

   پاسخ
 2. محمدرضا مقدسي اينچه کيکانلو
  محمدرضا مقدسي اينچه کيکانلو گفته:

  برای شهرهای شهرستان مشهد هم صنف قالیشویی وجودداره؟ (قوچان) اگر هست خبر بدین ممنون

  پاسخ
 3. محمد جودی
  محمد جودی گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من امسال ۲ تا فرش ۱۵۰۰ شانه به قالیشویی ایران دادم و هر دو رو پاره تحویل دادن اصلا هم قبول نمیکنن.کارگری که مسئول بردن و آوردت فرشها بوده بعنوان کارشناس فرستادن بازدید میگن این ۲تا جا که پاره بود پوسیده بوده!!!امکان داره فقط ۲ حا اونم دسط فرش پوسیده باشه؟

  پاسخ
 4. محمد جودی
  محمد جودی گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من امسال ۲ تا فرش ۱۵۰۰ شانه به قالیشویی ایران دادم و هر دو رو پاره تحویل دادن اصلا هم قبول نمیکنن.کارگری که مسئول بردن و آوردن فرشها بوده بعنوان کارشناس فرستادن بازدید میگن این ۲تا جا که پاره بود پوسیده بوده!!!امکان داره فقط ۲ جا اونم وسط فرش پوسیده باشه؟

  پاسخ
 5. مژده
  مژده گفته:

  سلام ۹روز پیش ۴تا فرش را به قالی شویی ملی ایران دادیم تا الان که ۹روز گذشته فرش ها را تحویل ندادند و هر شب یک بهانه میاورند تحویل نمیدهند چه کار کنیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *