قالیشویی در وکیل آباد

قالیشویی در وکیل آباد ( معلم ) | شرکت قالیشویی قدس مشهد با ارتقاع ماشین آلات و افزایش پرسنل خود. اقدام به سرویس دهی سراسر مشهد کرده است. در این بین محله ی وکیل آباد مشهد یکی از محله های مهم مشهد می باشد. که شرکت قالیشویی قدس مشهد شعبه وکیل آباد (معلم) آماده ارائه کلیه خدمات از جمله: قالیشویی(شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت). مبل شویی ( خشکشویی انواع مبلمان ایرانی و خارجی). و خدمات ترمیم و باز سازی انواع فرش ( رفوگری، دار کشی، پرداخت، رنگ برداری، رفع سوختگی و بید خوردگی). می باشد.

قالیشویی وکیل آباد

وکیل‌آباد یکی از بلوارهای مشهد و همچنین طولانی‌ترین بلوار شهری ایران بعد از بلوار ولی‌عصر تهران است که در غرب شهر قرار دارد و از میدان پارک یا همان میدان آزادی شروع و به دوراهی طرقبه و شاندیز ختم می‌شود که پایانه مسافربری درون شهری و همچنین پایانه قطارشهری نیز در انتهای این بلوار قرار گرفته است. وکیل‌آباد نسبت به شرق شهر دارای آب و هوای بهتری است. در واقع وکیل‌آباد منطقه‌ای ییلاقی و خوش آب و هوا در غرب مشهد است که بلوار منتهی این منطقه به میدان پارک(آزادی) نیز به همین اسم نامیده شده است. پارک جنگلی وکیل‌آباد ازجمله تفریحگاه‌های قدیمی و زیبای این شهر و دارای محلی برای استراحت مسافران، شهربازی بسیار بزرگی با نام کوهستان پارک شادی و باغ‌وحش است. (منبع: ویکی پدیا فارسی)

قالیشویی در وکیل آباد ( معلم )

قالیشویی در وکیل آباد ( معلم )

با توجه به موقعیت و امکانات شهری فراوان وکیل آباد مشهد که این محله در مشهد را. به یکی از مدرن ترین محله ها در شهر مشهد تبدیل کرده. خانوار های زیادی در این منطقه سکونت دارند و افزایش سکونت و خانوار ها در محله وکیل آباد مشهد. نیازمند شرکتهای خدماتی معتبر و بزرگ نیز می باشد. شرکت قالیشویی قدس مشهد با کادر مجرب و آموزش دیده آماده ارائه هرگونه خدمات قالیشویی. شستشوی انواع مبلمان. و کلیه خدمات ترمیم و باز سازی انواع فرش های دستبافت اعلاء ابریشم، پشمی، گل برجسته، عتیقه و … می باشد. شما مشتریان عزیز محله وکیل آباد مشهد می توانید با یکی از شماره های تماس ما تماس بگیرید. و با از طریق لینک زیر سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و ۱۰ درصد تخفیف خدمات از شرکت ما دریافت کنید.

شماره های تماس:

۳۶۶۲۸۴۴۲
۳۲۱۲۱۲۸۸
۳۶۰۹۹۰۳۵
۳۷۲۴۲۱۲۵
۳۲۷۹۴۲۶۴
۳۸۴۲۱۰۸۶
۳۸۷۱۶۲۷۷