قالیشویی در توس

قالیشویی در توس | قالیشویی قدس مشهد بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در توس مشهد می باشد. سرویس دهی خوب و منظم، عضو رسمی و معتبر اتحادیه قالیشویی مشهد. چند مورد از امتیازات بیشمار این قالیشویی در شهر توس می باشد. ارائه کلیه خدمات قالیشویی در توس، مبل شویی، رفوگری و تعمیرات فرش در توس از خدمات قالیشویی قدس می باشد. سرویس دهی منظم با کادری مجرب و آموزش دیده در محله توس مشهد.

قالیشویی در توس

قالیشویی در توس

قالیشویی در توس

توس (طوس) یکی از شهر های تاریخی مشهد می باشد که از دوره ی هخامنشیان یکی از مهمترین شهر های ایران بشمار می رفت و یکی از پایتخت های دولت پارت در شمال شرقی ایران بوده است. با گذر زمان و پیشرفت شهر نشینی و ایجاد منازل مسکونی و شهرک های مسکونی در این شهر بزرگ؛ شستشوی سنتی فرش ها در برای خانوار غیر ممکن شده است. در این بین شرکتهای قالیشویی زیادی در شهر توس شروع به فعالیت خدمات قالیشویی کرده اند. قالیشویی قدس با عضویت در اتحادیه قالیشویی مشهد آماده ارائه هرگونه خدمات در حوضه قالیشویی، خشکشویی مبلمان و تعمیرات فرش به شما همشهریان عزیز شهر توس می باشد.

راه های ارتباطی ما در توس

شما مشتریان عزیز می توانید با استفاده از شماره های زیر به صورت مستقیم سفارش خود را ثبت کنید. ( با لمس شماره های زیر در تلفن همراه مستقیم شماره گیری انجام خواهد شد). و یا می توانید با فشردن دکمه زیر شماره های تماس سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و ۱۰ درصد تخفیف ویژه سفارش آنلاین از قالیشویی قدس مشهد در یافت کنید.

شماره های تماس:

۳۶۶۲۸۴۴۲
۳۲۱۲۱۲۸۸
۳۶۰۹۹۰۳۵
۳۷۲۴۲۱۲۵
۳۲۷۹۴۲۶۴
۳۸۴۲۱۰۸۶
۳۸۷۱۶۲۷۷